כמה עולה סרט תדמית?

1501450-min

סרטי תדמית הפכו להיות מוצר חובה ממש. כיום יודעים בכל בית עסק ובכל ארגון או עמותה, כי סרט תדמית הוא זה שיעשה את העובדה יותר מכל דבר אחר או מכל כלי שיווקי אחר שקיים.

סרט תדמית מעניק לנו למעשה את היכולת ליהנות מצפייה ממוקדת ואיכותית שיעניק לנו את כל המידע שנחוץ שנדע על אודות הארגון או על אודות המוצר הספציפי אשר עליו אנחנו מתעניינים.

למעשה סרטי תדמית חוסכים לנו הרבה מאוד משאבים של הסברה ושל כתיבת טקסטים ארוכים ומלאים. כי באמצעות שקף אחד אפשר להעביר הרבה יותר מידע מאשר כל דף מידע אחר.

 

איך מפיקים סרט תדמית?

הפקה של סרט תדמית זה לא סיפור פשוט. לא מדובר סתם כך בהסרטה חובבנית של קליפ אשר אותו אפשר להסריט באמצעות המצלמה הדיגיטלית. מדובר בפרויקט שחייב להתבצע בצורה מקצועית עם הרבה ידע, כלים מקצועיים והבנת השוק. מעבר לכך יש צורך ללמוד על אודות האובייקט המצולם ולהציג אותו בצורה הכי נכונה והכי ברורה. זה למעשה הדרך להגיע לתוצאות טובות.

וכאן אנחנו מגיעים לסוגיה של המחיר.

 

כמה עולה להפיק סרט תדמית?

סרט תדמית זה לא דבר של מה בכך. כפי שכבר הסברנו עד כה מדובר בדבר מושקע שאמור להיות על בסיס של מחקר יסודי. זו לא עבודה פשוטה והיא לא נעשית בשליפה. ברור אם כן כי המחיר של עבודה כזו לא יכולה להיות זולה.

להיפך. אם מישהו יציע לכם ביצוע עבודה כזו של הפקת סרט תדמית במחיר מוזל, הדבר אמור לעורר לכם סימני שאלה. כי סרט תדמית אמור להיות דבר רציני שדורש השקעה של זמן ושל עבודה. על כן המחיר כמובן יהיה בהתאם. אך ההשקעה בהחלט משתלמת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד