מותגי אנטי וירוס מובילים – המותגים הטובים ביותר

מותגי אנטי וירוס מובילים

כל מחשב, לא משנה אם מדובר במחשב פרטי או מחשב עסקי, חייב שיהיה מותקן בו אנטי וירוס. תוכנה שתאפשר לנו להגן על המחשב שלנו מפני וירוסים ואיומים אחרים, כולל רוגלות ודברים אחרים. 

כפי שאנחנו יודעים, במהלך השנים נוצרו לא מעט מותגים בתחום האנטי וירוס כמו eset למשל, מותגים שהפכו לשם דבר ונחשבים מובילים בתחומם. חלק מהחברות שייצרו אנטי וירוס ושיווק אותן לשוק, החלו עם השנים גם לייצר מוצרים נוספים, אחרות העדיפו להתמקד אך ורק בתוכנות אנטי וירוס ובפיתוחים השונים שקשורים אליהן. בין אם זה אומר הוספת פונקציות, בין אם זה אומר שדרוג התוכנה, עדכונים פעולות שונות ועוד. 

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מותגי אנטי וירוס, אשר נבדלים אחד מהשני בפרמטרים שונים. בחלק מהמקרים, ההבדל נובע מכך שמדובר בתוכנות שמציעות שירותים שונים, בחלק מהמקרים מדובר על תוכנות שמציעות אפשרויות רכישה אחרות, החל מאפשרות להשתמש בגרסאות רזות בחינם או באפשרות להשתמש בגרסאות מלאות בחינם למשך תקופה מסוימת ואחר כך יש לשלם עליהן. 

אלו מותגים יכולים לשרת אותנו

המותגים המובילים בשוק של אנטי וירוס הם mcafee – מקאפי, AVG, אווסט, נורד 32, נורטון אנטי וירוס. אנחנו יכולים למצוא עוד מותגים שנחשבים פופולאריים, כאשר כמעט כולם היום מציעים גרסאות שמותאמות גם למחשב האישי והעסקי, גם למכשירי סלולר וגם לטאבלט. מן הסתם, כל אחד בוחר את מה שהוא צריך ואת המותג והגרסה שמתאימים לו. 

חשוב לציין, זה לא מספיק רק לבחור מותג כזה או אחר, אלא צריך באמת לבחון, עד כמה המותגים השונים יכולים לענות על הצרכים שלנו, בשביל לספק לנו הגנה מלאה על המחשב ועל המסמכים ששמורים בו, מפני וירוסים ואיומים אחרים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד