5 מאגרי תמונות מומלצים שכל מעצב חייב להכיר

5 מאגרי תמונות מומלצים שכל מעצב חייב להכיר

מאגרי תמונות הם כלי חובה לכל מי שעובד באינטרנט, בעיקר למי שעוסק בעיצוב מדיה וצריך לבצע רכישת תמונות באינטרנט כמו מעצבי אתרים למשל, אבל גם משווקים, שיוצרים באנרים, תמונות פרופיל ופרסומים שונים עבור הלקוחות שלהם.

 

המאגרים שעושים לכם חיים קלים

מאגרי תמונות הם הדרך הבטוחה ביותר להשתמש בכל אחת ממיליוני התמונות המקצועיות והמגוונות שנמצאות שם, פתוחות לשימוש בתמורה לדמי מנוי, תשלום חד פעמי, או בחינם.

אלה משרתות אינספור אנשים שמשתמשים באימג'ים האלה לצרכי עבודה, לימודים, או צרכים פרטיים. קבלו 5 מאגרים כאלה, שכל מעצב חייב להכיר:

 

  1. DepositPhotos – ה מאגר שכולם משתמשים בו. מציע עשרות מיליוני תמונות מקצועיות, איורים, סרטונים ועוד. מתאים לכל מטרה, מציע חווית משתמש איכותית, מספר מסלולי מנוי, ללא חשש מפני תביעת זכויות יוצרים כמובן.
  2. 123RF – מאגר אפילו גדול יותר מ DepositPhotos, אשר מציע גם גישה לקבצי אודיו למי שצריך, כדי לשלב בסרטונים למשל.
  3. Dreamstime – מיליוני אנשים משתמשים באופן קבוע במאגר הזה, אשר מציע מסלולי רכישה שונים לפי מספר תמונות בחודש, או לפי קרדיטים, אשר משתנים לפי גודל התמונה שאתם רוצים להוריד.
  4. Freepik – מאגר חינמי להורדת תמונות, אשר נחשב אחד המוצלחים בין האתרים החינמיים, בזכות מגוון עצום של אימג'ים, בתוכם: קבצי פוטושופ, אייקונים, תמונות, איורים והכל בחינם. האיכות גבוהה מאוד ולכן גם מספר המשתמשים עצום. כמו במאגרים חינמיים אחרים, חשוב לשים לב כאשר יש צורך לתת קרדיט לצלם, או ליוצר כדי להשתמש באימג'.

 

לסיכום

הרשת מלאה באפשרויות שרק עומדות לרשותכם, כדי שתוכלו למצוא את מה שתרצו. גם מאגרי תמונות מקצועיים מאפשרים לכם למצוא כל תמונה שתצטרכו ולהשתמש בה לנוחיותכם – בלי לדאוג בגלל תביעת זכויות יוצרים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד