בניית אתר מסחר אלקטרוני – מהו סדר הפעולות הנכון?

רוצים להיכנס בקרוב לתחום המכירות המקוונות? נסביר על השלבים וסדר הפעולות שבעזרתם אפשר להשלים בצורה הנכונה ביותר בניית אתרי מסחר אלקטרוניים, שעושה את העבודה ומשיגה תוצאות. 

בחירת פלטפורמה 

בשלב זה, אנו מניחים שאתם יודעים ויש לכם כיוון, לגבי מה אתם רוצים למכור. לא בהכרח מכירים כל מוצר ומוצר, אבל כן מבינים את התחום או הנישה שאליה אתם מכוונים במכירות (למשל, הנעלה, שעונים, פרחים וכו'). ראשית עליכם לבחור את הפלטפורמה שאיתה תרצו לעבוד. יש פלטפורמות שפועלות נהדר בשוק הישראלי ויש פלטפורמות שמתאימות מאוד גם לשווקים בין לאומיים. בבחירת הפלטפורמה יש להביא בחשבון את יעילות הקידום (SEO). 

חנות גנרית או חנות מושקעת 

בשלב זה יש להחליט האם רוצים להשתמש בתבנית גנרית לחנות מקוונות או שרוצים ללכת על בניית אתר מכירות אלקטרוני, יותר ייחודי ומתוחכם. ככל שהחנות אמורה להכיל יותר מוצרים, להיות יותר אטרקטיבית ולהתפתח יותר עם הזמן, אז יש מקום לשקול בנייה של חנות מותאמת אישית. במידה והתקציב כרגע מאוד מוגבל, חנות גנרית על סמך תבנית מוכנה יכולה לאפשר לכם לצאת לדרך. קחו בחשבון שהשקעה בשדרוג החנות בהמשך תהיה יותר משמעותית. 

אפיון החנות ויצירת קונספט 

בשלב זה או אפילו קודם לכן, חשוב לבצע אפיון מקיף של החנות. בניית אתר מסחר אלקטרוני ללא אפיון ויצירת קונספט, זה כמו לבנות בניין מבלי להכין שרטוטים ותוכניות. שלב זה יכול להיעשות בעזרת מומחים לבניית חנויות מסחר. 

פיתוח חנות, עם הדגשים החשובים

הפעולה הטכנית של פתיחת החנות מצריכה פיתוח, הטמעת פיצ'רים, פתרונות אבטחה, טכניקות קידום ושיווק, סליקה וכדומה. וודאו כי החנות תתפקד היטב במובייל ובמחשבים אישיים גם יחד. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת הסודות של מערכות אבטחה ביתיות: מה כדאי לדעת
ברוכים הבאים לתחום מערכות האבטחה הביתיות, שם שמירה על המקלט שלך היא בראש סדר העדיפויות. כסמכות מובילה...
קרא עוד »
אוק 17, 2023
מבט מקרוב על שקעי קיסטון: פתרונות מגוונים לניהול כבלים
קיסטון הוא אחד מהמבנים החשובים בייצוב כבלים תת-ימיים ותת-מערביים, והתקדמות טכנולוגית בענף זה הביאה...
קרא עוד »
יול 27, 2023
איזה סוגי הזנת תוכן יש באתר אינטרנט
אחד החלקים החשובים ביותר בעבודה על אתר אינטרנט, הוא כל הנושא של הזנת תוכן. על פניו זה אמור להיות מובן...
קרא עוד »
יול 07, 2021