קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק?

קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק?

האינטרנט הינו כלי אדיר להעברת תכנים ובכלל זה תכני פרסום. כל בעל עסק או אדם הרוצים להשתמש באינטרנט למטרות פרסום יכול לבחור באחת משתי דרכי הפרסום המובילות. האחת היא על ידי גוגל אדוארדס והשנייה היא על ידי הפייסבוק. יש הבדלים בין שתיהן שכדאי להכיר על מנת לנצלן. כך, ניתן להשיג תוצאות מרביות עבור השקעת הכספים, הזמן והמאמצים. ההתלבטות גדולה במיוחד אצל עסקים בינוניים וגדולים שם יש לתוצאות משקל מכריע.

פרסום בגוגל

גוגל הינה מאגר המידע הגדול בעולם. משום כך, החיפוש בה יכול להיות ממוקד ואפקטיבי. די לרשום את נושא החיפוש הרלוונטי ואז מוצעות תוצאות חיפוש רבות מהן ניתן לבחור. לכן, עסקים מובילים משקיעים בתחום ונמצאים תמיד בראש הדף הראשון. הם יכולים להחליט על קידום ממומן או קידום אורגני או על שניהם במשולב. ההשקעה הכספית בממומן גבוהה יותר והתוצאות מיידיות. קידום אורגני עולה פחות והקידום איטי יותר. מאידך יש לו יתרונות רבים לאורך זמן. ההשקעה הניכרת נעשית מדי שנה לאורך זמן ומייצבת את העסק כאחד מוביל. היתרון הנ"ל עשוי להישמר זמן רב.

פרסום בפייסבוק

רשת הפייסבוק הינה רשת חברתית ואנשים נכנסים אליה כדי להיות מחוברים למשפחה, לחברים ועוד. פרסום ברשת זאת מיועד יותר לעסקים אשר אינם חשופים לקהל רחב אלא עסקי נישה שניתן לקבל עליהם מידע וחוות דעת מחברים בפייסבוק. פרסום כזה יהיה ממוקד יותר וייצר ערך למפרסם עבור קהל שעדיין לא מודע לצורך שלו במוצר או בשירות. המידע יכול להגיע גם באמצעות סרטוני וידיאו אטרקטיביים. מומלץ לקבל ייעוץ ושירות מחברת קידום אתרים אשר הינה בעלת ידע רב בפרסום באינטרנט. היא יכולה לייעץ לכל לקוח מתלבט, להציע את הדרך המתאימה ביותר ואף לארגן את כל הפרוצדורה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב אתרים לעסקים
עיצוב אתרים התפתח עם הזמן. עכשיו זה יותר מסתם אתר סטטי עם טקסט ותמונות. זה הפך לצורת אמנות בפני עצמה,...
קרא עוד »
יול 02, 2022
איך נבחר חברה לשיווק באינטרנט?
כיום כל בעל עסק יודע כי רוב הלקוחות מגיעים אליו מהאינטרנט. גם אם מדובר על עסק קטן ונישתי, כיום רוב...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
באילו מקצועות יש אפשרות לעבוד מהבית
לא מעט אנשים מעוניינים לעבוד מהבית. עבודה מהבית היא עבודה אשר רבים נהנים ממנה, בשל היכולת שלהם לקבוע...
קרא עוד »
אוג 07, 2019