סרטוני אנימציה לעסקים – איך יוצרים סרטוני אנימציה בצורה נכונה

אחד הכלים הפופולאריים ביותר ליצירת סרטונים לעסקים, בין אם מדובר על סרטוני הדרכה, סרטוני שיווק, סרטוני מכירות ועוד, הוא דרך שימוש בדמויות אנימציה. מדובר על שימוש באמצעים וכלים שנחשבים לכאורה, מאוד פופולאריים בקרב סרטים וסרטונים לילדים, אך לא רק במקרים אלו, אלא גם במקרים של סרטוני אנימציה לעסקים וסרטים עבור בתי עסק שונים. 

יש לכך הסברים שונים, החל מהעובדה שמדובר בכלי מאוד נוח, פשוט ויעיל, הרבה יותר זול מאשר להכין סרטון דרך שימוש בדמויות בשר ודם, צילום בעזרת צלמים מקצועיים, שימוש בלוקיישנים ועוד. מעבר לכך, הרבה פעמים יותר נעים לצפות בסרט אנימציה מאשר בסרט בשר ושם, זה יותר מיוחד ומרשים. הכל כמובן תלוי בשאלה איך יוצרים את הסרטון, באיזו צורה ובאיזה תסריט משתמשים לשם כך. 

לפני שנסביר כיצד בונים סרטון אנימציה, חשוב להבהיר המטרה העיקרית הוא שהסרטון יעביר את המסר שאנחנו רוצים להציג, רק אחר כך אנחנו צריכים להתייחס לשאלה איך להכין סרטון מותאם לכך. 

איך יוצרים סרטון בצורה נכונה

ראשית, עלינו לאפיין את הצרכים שלנו, לאפיין את קהל היעד שאמור לצפות בסרט תדמית ומה בדיוק אנחנו רוצים להציג בפניו. איך אנחנו אמורים לעשות את זה באופן שישרת את המטרה שלנו, איך אנחנו אמורים לעשות את זה באופן שיענה על הצרכים שלנו ויגרום לצופים להבין טוב את המסר שברצוננו להעביר. 

שנית, עלינו לבנות דמויות ותסריט, עלינו לבנות עלילה מותאמת לסוג הסרטון ולמסר אותו אנחנו מבקשים להעביר. עלינו גם לדעת איפה בדיוק אנחנו רוצים להציג את הסרטון, בשביל שבסופו של דבר זה יתאים, הן לקהל היעד והן למקום בו אנחנו מבקשים להציג אותו בפניהם בצורה ברורה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עזרה בכתיבה אקדמית – למי זה מתאים?
כל סטודנט שרוצה לראות את עצמו מצליח באקדמיה צריך להשקיע בכל קורס שהוא לוקח ולוודא שהוא מגיש את...
קרא עוד »
יונ 13, 2020
כל הדרך להיות כוכבת ברשת – המדריך המלא
להיות כוכבת רשת, זה דבר נפלא! את יכולה להתבטא ולמסור מסרים כיפיים לגולשים וחברים, לפתוח ערוץ שכולו שלך...
קרא עוד »
מאי 23, 2019
קישורים לקידום אורגני
לאתרים רבים יש אתרי אינטרנט ולמעשה יש גם אתרים שהם עסק בפני עצמו - עסק אונליין. בין אם יש לכם עסק...
קרא עוד »
נוב 16, 2022