סרטוני אנימציה לעסקים – איך יוצרים סרטוני אנימציה בצורה נכונה

אחד הכלים הפופולאריים ביותר ליצירת סרטונים לעסקים, בין אם מדובר על סרטוני הדרכה, סרטוני שיווק, סרטוני מכירות ועוד, הוא דרך שימוש בדמויות אנימציה. מדובר על שימוש באמצעים וכלים שנחשבים לכאורה, מאוד פופולאריים בקרב סרטים וסרטונים לילדים, אך לא רק במקרים אלו, אלא גם במקרים של סרטוני אנימציה לעסקים וסרטים עבור בתי עסק שונים. 

יש לכך הסברים שונים, החל מהעובדה שמדובר בכלי מאוד נוח, פשוט ויעיל, הרבה יותר זול מאשר להכין סרטון דרך שימוש בדמויות בשר ודם, צילום בעזרת צלמים מקצועיים, שימוש בלוקיישנים ועוד. מעבר לכך, הרבה פעמים יותר נעים לצפות בסרט אנימציה מאשר בסרט בשר ושם, זה יותר מיוחד ומרשים. הכל כמובן תלוי בשאלה איך יוצרים את הסרטון, באיזו צורה ובאיזה תסריט משתמשים לשם כך. 

לפני שנסביר כיצד בונים סרטון אנימציה, חשוב להבהיר המטרה העיקרית הוא שהסרטון יעביר את המסר שאנחנו רוצים להציג, רק אחר כך אנחנו צריכים להתייחס לשאלה איך להכין סרטון מותאם לכך. 

איך יוצרים סרטון בצורה נכונה

ראשית, עלינו לאפיין את הצרכים שלנו, לאפיין את קהל היעד שאמור לצפות בסרט תדמית ומה בדיוק אנחנו רוצים להציג בפניו. איך אנחנו אמורים לעשות את זה באופן שישרת את המטרה שלנו, איך אנחנו אמורים לעשות את זה באופן שיענה על הצרכים שלנו ויגרום לצופים להבין טוב את המסר שברצוננו להעביר. 

שנית, עלינו לבנות דמויות ותסריט, עלינו לבנות עלילה מותאמת לסוג הסרטון ולמסר אותו אנחנו מבקשים להעביר. עלינו גם לדעת איפה בדיוק אנחנו רוצים להציג את הסרטון, בשביל שבסופו של דבר זה יתאים, הן לקהל היעד והן למקום בו אנחנו מבקשים להציג אותו בפניהם בצורה ברורה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום לאמזון
אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא מכירת מוצרים באמזון. בין אם אתם מייבאים את המוצרים בעצמכם ואז...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
מה עושים כשהילד מתדרדר בלימודים בימי קורונה?
בתקופה האחרונה ילדים רבים התדרדרו מבחינה לימודית וזאת מכיוון שהם נדרשו ללמוד דרך המחשב בבית אף על פי...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
צילום מוצרים לאתרי אינטרנט – איך זה עובד
בניה של אתר מסחר זה משהו שצריך לעשות בתבונה, והרי שאם אתם רוצים למכור את המוצרים שלכם בהצלחה, צילום...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021