קניית קישורים

קניית קישורים

אם אתם רוצים לקנות קישורים, אבל לא ממש יודעים מה לקנות ואיך לעשות את זה נכון, המאמר הבא בשבילכם.

הרבה בעלי עסקים שרוצים לקדם את עצמם בגוגל, מנסים בהתחלה לבד. אז, הם לוקחים קורס או שניים שמראים איך מקדמים אתרים ויוצאים לדרך. כמובן שהם עושים הרבה טעויות. למשל, ברכישת קישורים לא נכונים, בפעולות שלא ממש מקדמות את האתר, כל זה כי הם לא באמת יודעים אלו פעולות צריך לעשות ואיך לעשות אותם בצורה מדויקת כדי שהאתר יזוז קדימה בתוצאות החיפוש.

אז כן, יש מושג של קניית קישורים וקישורים בתשלום שיכולים להזיז את המחט כלפי מעלה, אולם צריך לדעת לעשות את זה נכון. אז מהי קניית קישורים ואיך לעשות אותה נכון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שירות קניית קישורים 

כל תהליך של קידום אתרים אורגני מורכב מהמון קישורים שצריכים להיות בתוך האתר וחוצה לו. כלומר, בכל דף של תוכן, למשל, באתר צריך להיות קישורים שמובילים לתכנים אחרים וזאת כדי לגרום לגולש להישאר כמה שיותר באתר כדי שגוגל יסמנו את זה ויעלו אתכם בתוצאות החיפוש.

בנוסף, האתר צריך להוציא קישורים לאתרים גדולים בנישה שלכם כדי שגוגל יזהו שאתם אתר אמין.

ודבר שלישי זה קניית קישורים. קניית קישורים זה בעצם שירות שמציעים אתרים גדולים בתחום שלכם או סתם אתרים גדולים, אתם משלמים להם כמה מאות שקלים על קישור והם מציבים אתכם באתר בלי לקדם אתכם.

תהיה לכם חשיפה כל שהיא באתר וסביר להניח שתראו בנתונים שאנשים נכנסו לאתר שלכם אבל עיקר המטרה היא שתוזכרו באתרים גדולים ומשמעותיים שמעידים על כך שהאתר שלכם אמין והוא כאן כדי להישאר.

> קראו גם על פרסום בגוגל!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד