כמה דברים שלא ידעתם על שחזור דיסק קשיח

1679890-min

תחום המחשבים מתחלק לשני עולמות, תחום שחזור המידע ותחום תיקון המחשבים וההייטק. למעשה, בתוך תחומי המחשבים יש תת תחומים כמו – תכנות, שירותי תמיכה מקוונים, בניית אתרים, קידום, ועוד הרבה. במאמר זה נתרכז בחלק הכי חשוב – עולם שחזור המידע והנתונים.

 

שחזור דיסק קשיח מתבצע באמצעות תוכנה מקצועית

הדבר הראשון וחשוב ביותר שיש לדעת אודות שחזור דיסק קשיח הוא הכלי העוצמתי ביותר. הכלי העוצמתי והחשוב ביותר הוא ללא ספק התוכנה. שחזורים של דיסקים קשיחים מתבצעים באמצעות תוכנה ייעודית שמאפשרת שחזור מידע ונתונים מתוך הדיסק הקשיח. התוכנה היא שעושה את ההבדל, ככל שהתוכנה מוכרת ועוצמתית ככה הסיכויים שלנו למשוך את המידע עולים.

 

במצבים קריטיים ניתן לשחזר את הדיסק באמצעות חלקי חילוף

הרבה מאוד אנשים חושבים ששחזור דיסק קשיח יכול להתבצע רק באמצעות תוכנה לבד, וזו טעות. ברוב המקרים, במצבים קריטיים, כשהדיסק הקשיח לא מזוהה כלל, חלקי החילוף ישחקו תפקיד מאוד חשוב. במקרים כאלה, מעבדות שחזור מחליפות את הרכיב הפנימי הפגום ולאחר מכן משחזרות את המידע. ללא החלפה של החלק הבעייתי, שחזור המידע לא יוכל להתבצע כלל. במצבים קריטיים, החלקים חשובים.

 

לשחזור דיסק קשיח בצורה מקצועית יש 97% הצלחה

הדיסק הקשיח מהווה חשיבות נפרדת ועליונה לרבים מהצרכנים, מהאנשים הפרטיים, והחברות והארגונים. למעשה, נפילת המידע יכולה לגרום להרבה איבוד כספים אצל חברות רבות, ולכן החשיבות לשחזור המידע היא חשובה. שחזור דיסק קשיח שנעשה בצורה מקצועית אצל מעבדה מורשית תתקבל עם 97% הצלחה. הסיבות הם – הידע שהצטבר במהלך השנים, הכלים הנכונים והתוכנות הייעודיות, וכמובן חלקי החילוף. ללא צל של ספק, אם אתם מעוניינים להגביר את סיכויי ההצלחה לגבי המידע שאבד, נהרס, או לא נמצא, חברת שחזור היא הפתרון האולטימטיבי והנכון ביותר, כל דקה חשובה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד