מתכנת פרילנסר, מתי כדאי להיעזר בשירותיו?

עולם התכנות העצמאי נמצא בעיצומה של מהפכה המונעת מהצורך הגובר למתכנתים נוספים ומיומנים יותר. הביקוש למתכנתים מיומנים יותר עולה בהתמדה מאז תחילת שנות ה-2000. למעשה, היא גדלה בשיעור של 5% בשנה, על פי דו"ח Global Talent Trends. הסיבה לכך היא שאין מספיק אנשים עם כישורים אלה כדי לעמוד בביקוש הגובר הזה. חברות רבות החלו להעסיק פרילנסרים או קבלנים במשרה חלקית כדי להגביר את התפוקה והיעילות שלהם. עם זאת, פרילנסרים אלה נשכרים לעתים קרובות ללא ניסיון וידע רב על שפות תכנות או שיטות פיתוח תוכנה.

מדוע חברות פרסום והייטק עובדות עם מתכנת פרילנסר?

זה יכול להוביל לבזבוז זמן וכסף כשהם נאבקים בלימוד שפות או טכניקות חדשות כמו שיטות פיתוח זריזות ודפוסי עיצוב מורכבים שישימים רק לפרויקטים גדולים. כדי להתגבר על בעיה זו, חלק מהחברות החלו לגייס מפתחים במשרה מלאה ממכללות המתמחות בשפות תכנות ספציפיות במקום לשכור מפתחים מזדמנים מרקעים שונים שאולי אין להם ניסיון קודם עם שפת תכנות אחת כמו "C" או "C++". על ידי שכירת יותר מתכנת אחד לכל פרויקט, מפתחים יכולים ללמוד את השפה והתהליכים המשמשים בפרויקט בעולם האמיתי. בנוסף, מתכנתים שעבדו על פרויקטים בעלי תפקידים מגוונים יכולים לעבוד יחד על פרויקטים של לקוחות. במילים אחרות, מכיוון שמתכנתים נשכרים כעת מרקע שונה ולא שכולם מגיעים מאותו רקע, הם מסוגלים לצבור ידע בשפות תכנות ותהליכים שונים שיהיו שימושיים גם בעבודה עם לקוחות. התוצאה היא שחברות חוסכות כסף על ידי העסקת מפתחים מוכשרים כמו מצוות BeWiser לטווח קצר.

מתכנת פרילנסר לבניית אתר

רוצים לבנות אתר לעסק שלכם? סביר להניח שתצטרכו מתכנת פרילנסר שיעזור לכם בבניית האתר או יבנה אותו עבורכם. לפרטים צרו קשר ונשמח לתת הצעת מחיר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עסוקים בחיפוש עבודה סייבר – מהן הדרישות להתחיל לעבוד בתחום?
חיפוש עבודה סייבר יכול להיות קשה, אבל חשוב לשמור על הכישורים שלך מעודכנים. מאמר זה ייתן לך כמה טיפים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2023
מכירות באינטרנט – עולם שכדאי להכיר
להתמודד עם ירידת מכירות בעסק זה לא דבר פשוט, וכל מי שזה קרה לו בגלל סיבה כזו או אחרת מבין שהוא חייב...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
איזה סוגי הזנת תוכן יש באתר אינטרנט
אחד החלקים החשובים ביותר בעבודה על אתר אינטרנט, הוא כל הנושא של הזנת תוכן. על פניו זה אמור להיות מובן...
קרא עוד »
יול 07, 2021