קורס QA

קורס QA הוא קורס שנועד ללמד את התלמידים כיצד לבצע מבחני אבטחת איכות (QA) על תוכנה או חומרה.

אבטחת איכות היא תהליך שבאמצעותו ארגונים יכולים להבטיח את איכות המוצרים שלהם לפני שהם משוחררים. הוא כולל פעילויות כגון בדיקות, ביקורות, בדיקות וביקורות.

מטרת קורס QA היא להכין את הסטודנטים לעבודה בתחום של אבטחת איכות ובדיקות. זה יכול לכלול עבודה עבור חברות פיתוח תוכנה, ספקי שירותי IT, או בתעשיות אחרות הדורשות אנשים עם כישורי QA.

קורס QA הוא קורס המתמקד באבטחת איכות של תוכנות, אתרים ואפליקציות. זהו סט של קורסים המלמדים את התלמידים כיצד לבדוק תוכנה עבור שגיאות ובאגים.

קורסי QA מוצעים על ידי חברות IT, אוניברסיטאות ומוסדות אחרים. הם מוצעים גם כחלק מפלטפורמת למידה מקוונת. תלמידים יכולים ללמוד על QA מנקודת מבטם של מפתחים כמו גם מנקודת מבט של בודקים.

קורסי QA נועדו להכשיר את התלמידים במיומנויות של אבטחת איכות. הם גם נועדו לעזור לתלמידים להבין את תפקידה של אבטחת איכות בפיתוח תוכנה.

קורסי QA מהווים בסיס לסטודנטים המעוניינים לעבוד בתחום בדיקות תוכנה ואבטחת איכות.

קורסי QA הופכים פופולריים יותר ויותר במקום העבודה. הם מספקים מספר הטבות לסטודנטים ולמעסיקים.

קורסי QA מלמדים את התלמידים על אבטחת איכות, בדיקות והיבטים רבים אחרים של פיתוח תוכנה. זוהי עבודה בשכר גבוה בתחום פיתוח תוכנה ו-QA היא גם מיומנות שניתן להשתמש בה גם בתחומים אחרים.

בוגרי קורס QA יכולים לצפות להרוויח $35,000 עד $80,000 לשנה בהתאם למערך הכישורים והמיקום שלהם.

אם אתה מחפש שינוי קריירה, אז אתה צריך לשקול לקחת קורסי הייטק מומלצים שביניהם יש קורס QA. זה עוזר לך להכניס את הרגל שלך בדלת ולהגדיל את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה על ידי חברות שזקוקים לאנשים עם כישורי QA.—

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד