פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון, נכתבות בדרך כלל בשפת התכנות Swift. אם אינכם מכירים את השפה המהירה, ישנם משאבים רבים שיעזרו לכם ללמוד כיצד לעשות זאת. אם אתם חדשים בקידוד ומחפשים גישה ידידותית יותר, קראו מאמר זה.

פיתוח אפליקציות לאייפון 

השפה עבור פיתוח אפליקציות לאייפון, התפתחה רבות מאז שפורסמה בשנת 2014. הגרסה הנוכחית של היא גרסה 5.2, ששוחררה ב- 24 במרץ 2020. אם אתם מחפשים משאבי למידה לפיתוח אפליקציות לאייפון, שימו לב לאיזו גרסה אתם שייכים.

פיתוח אפליקציות הוא משהו שרבים עושים לעצמם גם מבלי להידרש לשירותם של חברות לפיתוח אפליקציות מוכרות וגדולות. עם כמה שיעורים על אופן הפיתוח של האפליקציה, תוכלו לבנו אחת כזו לעצמכם – בעצמכם.

פיתוח iOS 

iOS היא מערכת ההפעלה הניידת של אפל הפועלת על חומרה iPhone, iPad, iPod Touch. Apple תוכנה זו מספקת כלים ומשאבים ליצירת אפליקציות iOS ואביזרים למכשירים אלה. 

כמפתחי iOS, אתם יכולים לתכנת אפליקציה לאייפון בשפות מקוריות כגון Swift או Objective-C או לבנות יישומים מקוריים חוצי פלטפורמות באמצעות React Native (JavaScript).

דרישות מפתח לפיתוח אפליקציות לאייפון 

כדי לפתח אפליקציות iOS, אתם זקוקים למחשב Mac שמריץ את הגרסה האחרונה של Xcode Xcode הוא ה- IDE של אפל (סביבת פיתוח משולבת) עבור אפליקציות Mac ו- iOS כאחד. 

Xcode הוא הממשק הגרפי שתשתמשו בו לכתיבת אפליקציות iOS. Xcode כולל את ה- SDK של iOS, כלים ומסגרות שאתם צריכים במיוחד כדי לתכנן, לפתח, לכתוב קוד וליפה באגים לאפליקציה עבור iOS. 

לפיתוח יישומים ניידים מקומיים ב- iOS, אפל מציעה להשתמש בשפת התכנות המודרנית סוויפט. שפה זו היא קלה יותר לחדשים בתחום והיא מספקת את כל התכונות הדרושות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח חומרה, מה זה אומר?
פיתוח חומרה הוא תחום מתפתח כל הזמן הדורש חדשנות והתאמה מתמדת. עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, מפתחי...
קרא עוד »
פבר 21, 2023
מדריך קורות חיים – כתבו אותם בצורה מסודרת
כל מדריך קורות חיים שיהיה רציני צפוי להסביר לכם בראש ובראשונה את עצם זה שיהיה חשוב לנסח את קורות...
קרא עוד »
ספט 09, 2021
קורס QA
קורס QA הוא קורס שנועד ללמד את התלמידים כיצד לבצע מבחני אבטחת איכות (QA) על תוכנה או חומרה. אבטחת איכות...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022