שמירת המידע בזמן תיקון מקבוק

תיקון מקבוק

קצת מעלה חשש כל העניין הזה כשבאים לתת את המחשב לתיקון. השאלות הרגילות תמיד יופיעו במוחנו בסגנון: האם המידע שיש לי על המחשב יימחק? כמה מהזיכרונות הטובים ביותר שיש לי עליו יישארו לאחר התיקון וכו'.. צאו מזה. מחשבי אפל הם עולם אחר.

שמירת המידע בזמן תיקון מקבוק |

מקבוק, כמו כל מחשבי החברה, נחשבת למחשב על ביחס לכל מתחריו. מחשבי מק ידועים בחוזק שלהם ובאיכות החומרה שאין לה אח ורע בעולם כולו. מחשבי המק, בין היתר, ידועים בזיכרון העצום שלהם ובעיבוד הנתונים המהירים.

אם הבאתם את המחשב שלכם לתיקון, תוכלו להיות בטוחים שכל זיכרון שהיה עליו יישאר גם לאחר התיקון מקבוק כך שאת החששות שלכם תשאירו למחשבי ה- PC.

מוצרי איכות של אפל |

אפל הוציאה מספר מוצרים מגוונים ומסוגננים מאז סוף שנות השבעים. החברה שהחלה מההתחלה הצנועה במוסך צמחה בהתמדה, והציגה את סדרת המחשבים האישיים של Apple II, המקינטוש, ואז את ה- iPod ,iPhone ,iPad ו- Apple Watch המבוקשים.

הגרסאות חדשות של מוצרים, ואפילו עדכונים למערכות ההפעלה שלה, מעוררים התרגשות בקרב הלקוחות, המפתחים והתעשייה. למרות שההיבט הראוותני של הכרזות אפל דעך מעט עם חלוף ג'ובס, העניין במה שאפל תחולל מהפכה בהמשך, ממשיך להניע את אירועי החברה.

מה הסיבה שאפל נחשבת למותג מחשבים הגדול בעולם? |

אחת הסיבות העיקריות להצלחתה של אפל, היא התוכנית העסקית הדינאמית המשתנה ללא הרף. ג'ובס בחן את השוק באופן אינטנסיבי וניסה לברר את הדופק של הקהל. אפל במקור התחילה כעוד חברת מחשבים. אבל ג'ובס תמיד ידע שזה נועד לדברים הרבה יותר גדולים.

אפל נאלצה להרחיב את הצעותיה אם היא תגדל. על כן הצוות שינה את התוכנית העסקית שלו כדי להציג מגוון גדול יותר של מוצרים. החל משחרורו של Final Cut Pro, החברה הרחיבה מעבר למחשבים שולחניים כדי להתנסות בנגני MP3, טלפונים ועוד..

ג'ובס שינה גם את שם החברה מאפל מחשבים בע"מ לאפל בע"מ, כדי לשקף את החזון המורחב הזה של החברה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבת מאמרים לקידום חנויות באינטרנט
פתחתם לאחרונה חנות וירטואלית ברשת נוסף על החנות הפיזית שיש לכם, כך שגם קהל הגולשים הגדול והמגוון יוכל...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
TWB
המוח האנושי הוא ישות מדהימה. זה יכול להיות מאוד יצירתי, אבל יש לו גם גבולות. דוגמה טובה לכך היא היכולת...
קרא עוד »
יול 24, 2022
בניית אתרים – תוודאו כי האתר שלכם מונגש ומוכן לקידום בגוגל
במידה ואתם מעוניינים לשלם עבור שירותי בניית אתרים אז יהיה נכון מצדכם לשים לב לכך שהאתר שלכם מונגש...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022