מה ההבדל בין אפיון אפליקציה לעיצוב אפליקציה?

אפיון אפליקציות הוא תהליך ההגדרה של מהי אפליקציה. זה עוזר בהבנת צרכי המשתמש, המניעים את ההחלטה של חברה כיצד לפתח אפליקציה. עיצוב אפליקציה הוא תהליך של יצירת אפליקציה שלמה שיכולה לשמש קבוצת משתמשים מסוימת. במילים אחרות – האפיון הוא השלב הראשוני, שלב התכנון על הנייר, ואילו שלב העיצוב של האפליקציה הוא שלב הביצוע בפועל.

מה יכולה להיות אפליקציה?

האפליקציה יכולה להיות מוצר או שירות של כל חברה, כגון בית ספר, ספרייה או בנק. ההכרח העסקי הוא לוודא שאין תקלות בהיבטים כמו ממשק וקלות שימוש. עיצוב יישומים אינו תהליך הליכה ישר; אולם זה גם לא תהליך אינסופי. יש לו שלבים נפרדים שיש להם משויך מועדים, שניתן לנהל ולתחזק כראוי. תעשיית פיתוח האפליקציות היא שוק תחרותי מאוד כרגע. יש לה ביקוש גבוה לאנשים מוכשרים המוסמכים עם כמות הידע האינטנסיבית בפיתוח תוכנה, עיצוב אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד ועוד. עם זאת, עדכון היישומים הקיימים באופן שימשיכו לפעול בצורה חלקה ולהגיב מיידית למשתמש הדרישה של. פיתוח תוכנה ובדיקות תוכנה הוא תהליך של פיתוח מוצרי תוכנה מסחריים הנמכרים באופן מסחרי למשתמשי קצה. זהו תהליך מתמשך המותאם לצרכי השוק ולבעיות איתם מתמודדת חברה לאורך כל חייה. 

במה זה כרוך?

זה כרוך הן ביצירת קוד, המבוסס על אלגוריתמים, כללים, תהליכים ופעולות; כמו גם עיצוב חווית משתמש בכדי לספק את הצרכים של משתמשי הקצה. בפיתוח תוכנה, בדיקה היא הליך של ניתוח תוכנות המחשב בשלבים לאיתור שגיאות בהן. המטרה היא למצוא באגים בתוכנה ולהפוך אותה ללא באגים לפני שהיא תשוחרר לשימוש ייצור על ידי לקוחות. פיתוח ובדיקות תוכנה הם אחד החלקים העיקריים של פרויקטים טכניים של חברות תוכנה ואחרות . במהלך תהליך התכנות, מהנדסי פיתוח יוצרים תוכנית שעושה משהו. הם עושים זאת באמצעות תוכנת מחשב. התוכנה, שנכתבת בקוד קריא מחשב כדי שיהיה מובן על ידי מחשבים ואנשים, לוקחת חלק ממילת קוד (קיצור של "מילת מחשב").

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עסוקים בחיפוש עבודה סייבר – מהן הדרישות להתחיל לעבוד בתחום?
חיפוש עבודה סייבר יכול להיות קשה, אבל חשוב לשמור על הכישורים שלך מעודכנים. מאמר זה ייתן לך כמה טיפים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2023
הגיע הזמן להתקדם אל עבר חנות וירטואלית
בנוף הדיגיטלי המתפתח במהירות של היום, הרעיון של חנות וירטואלית צובר אחיזה משמעותית. עם עליית המסחר...
קרא עוד »
יול 08, 2023
לוגו לעסק
כל מי שפתח עסק, זוכר בתחילת דרכו את הרשימה שהכין לדברים שהוא חייב לעשות בתוך התהליך הזה של פתיחת עסק....
קרא עוד »
אוג 14, 2022