שפות התכנות הפופולריות כיום

blur-close-up-code-computer-546819

היום ניתן למצוא לא מעט שפות תכנות פופולריות, אשר רק הולכות וצוברות תאוצה. חשוב להבין כי כל הזמן מתפתחות שפות תכנות חדשות, אשר אמורות לספק מענה לצרכים שונים שמתפתחים בעולם הטכנולוגי. היום כמעט כולם מתעניינים בצורה כזו או אחרת בעולם התכנות, היות ומדובר על אחד המקצועות המבוקשים והמשתלמים ביותר. כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו קריירה מרשימה והכנסה בטוחה לשנים הקרובות, הולך ללמוד תכנות. השאלה היחידה היא, אילו שפות תכנות מומלץ לכם ללמוד, על מנת להבטיח את הביקוש שלכם בשוק בסיום הלימודים. כדאי להבין כי שפות התכנות שהשתמשו בהן לפני עשור, כבר כמעט ולא רלוונטיות כאשר מדברים על סטארטאפים או טכנולוגיות מתקדמות. לכן חשוב להיות מעודכנים ועם היד על הדופק, במטרה להבטיח לעצמכם מקצוע מבוקש וקריירה עשירה.

שפות התכנות הפופולריות כיום – זה מה שכדאי לכם ללמוד!

כדאי להדגיש כי היום כרבע מאוכלוסיית העולם לומדת תכנות ברמה כזו או אחרת, הרבה לפני שהם מוציאים רישיון נהיגה. העולם משתנה, הילדים מתעסקים כל היום במחשב ואין שום ספק כי כדאי לסייע להם ללמוד שפה מבוקשת שתוכל להועיל עבורם בעתיד. כמובן שניתן עדיין לראות את השליטה של שפת הג'אבה, אשר מציעה לכל מתכנת את היכולת לפתח את המוצרים שלהם ברמות שונות. מסיבה זו בדיוק, מדובר על שפה נפוצה שרבים בוחרים להשתמש בה. כמו כן, ניתן לראות גם לא מעט אנשים, אשר בוחרים ללמוד את שפת ה- C לצד שפת פייתון. אתרי האינטרנט השונים והקבוצות הרלוונטיות ברשתות החברתיות, עוסקים לא פעם בדיוק בשאלה הזאת. אנשים רבים מתלבטים איזו שפה כדאי להם ללמוד ומה יהיה הכי משתלם עבורם. אך חשוב להבין כי לכל שפה יש את היתרונות והחסרונות שלה, לכן חשוב לבחור שפה בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. מומלץ להתייעץ עם מכללה העוסקת בתחום, על מנת לדבר עם יועץ לימודים שמכיר את התחום ויוכל לספק לכם נקודת מבט אובייקטיבית יותר.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט שפות תכנות פופולריות ללימוד, אך חשוב לזכור כי לכל שפה יש את הייחודיות שלה. מומלץ ללמוד שפה בהתאם למטרות ולצרכים שלכם.
רוצים להמשיך להעמיק את הידע שלכם ולהיות יותר מבוקשים בשוק ההייטק?
לימודי פייתון יוכלו להועיל לכם המון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד