לשון הרע בפייסבוק – כל מה שצריך לדעת

הרשת החברתית שפרצה אלינו אי שם באמצע שנות ה 2000 גרמה לשינויים רבים בחברה, בדרכי התקשורת בין אנשים, וגרמה למהפכות בנושאים חברתיים אקולוגיים סביבתיים ומדיניים. 

הרשת הביאה עמה המון דברים טובים, אבל היא גם גרמה ועדיין גורמת לנזקים עצומים בעיקר כאשר מדובר בלשון הרע והוצאת דיבה. 

בניגוד לעבר, שבו מי שהיה רוצה לפרסם כבר מה שפוגע באחר היה צריך לעבור צנזורה של עיתון או של אתר אינטרנט או של כל גוף תקשורתי אחר – כיום הרשת החברתית מספקת כמעט ללא בקרה את היכולת להתבטא בכל דבר בכל נושא ולעשות זאת בעוצמה רבה. החשיפה העצומה שמאפשרת הרשת החברתית יכולה לגרום לנזק לא קל עבור מי שהוציאו את דיבתו, לכן חשוב לדעת יותר על תביעת הוצאת דיבה. 

מתי מגישים תביעה כזאת? 

תביעת הוצאת דיבה מגישים כאשר מישהו כתב ופרסם ברשת החברתית דבר מזיק ופוגעני. את התביעה מגישים כאשר הדבר מפורסם בפומבי ומקבל תהודה וחשיפה גדולה ברשת.  תביעה כזאת כדאי להגיש כאשר יש המון אנשים ששמים לב ורואים את הפרסומים, את הסרטונים, המילים והתכנים שקשורים אליכם ונועדו לגרום לכם נזק. 

כיצד מגישים תביעת דיבה? 

תביעה כזאת כדאי להגיש באמצעות עורך דין מומחה בלשון הרע שיכול לעזור לכם להבין האם יש לכם עילה לתביעה ואם כן, האם היא שווה את המאמץ? 

עו"ד לשון הרע יעזור לכם לאימוד את הסיכויים שלכם לנצח בתביעה כזאת בבית המשפט. 

עורך דין טוב ידע לעזור לכם בכל השלבים בהגשת התביעה החל משלב קבלת המסמכים וההוכחות לכך שנגרם נזק עד לשלבים מתקדמים יותר של ייצוג בבית המשפט, הגשת ערעור וכל מה שדרוש כדי לעשות צדק לאחר נזק שנגרם לכם. למידע נוסף בנושא תביעת לשון הרע

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד