סרטון תדמית – איך מייצרים סרטון בצורה נכונה

סרטון תדמית

כשאנחנו חושבים על סרטונים, בין אם מדובר על סרטון פרטי או עסקי, אז נקודת המוצא שלנו הרבה פעמים היא, שהסרטון צריך להיות מצולם בצורה יפה, מקצועית, באופן טבעי הוא לא אמור להיות ארוך לכן זה סרטון ולא סרט, וכן הוא צריך להעביר מסר מסוים. 

כל זה נכון, אך עלינו לזכור, שסרטון חייב להיות בנוי ועשוי בצורה מאוד ספציפית, ייחודית, בשביל שבסופו של דבר נוכל להעביר את המסר שאנחנו רוצים באופן אמיתי, מדויק ונכון. אחרת אנחנו נתקשה בכך. יש חשיבות לאופן בו הסרטון מצולם ויש חשיבות לדברים בהם נשתמש עבורו, אך זה לא מספיק. אנחנו צריכים להתייחס לאלמנטים שונים שיכולים לעזור לנו בפרט כשמדובר על סרטון תדמית אשר אמור לעזור לנו מבחינה מקצועית, תדמיתית ושיווקית. 

לפני שנסביר כיצד יוצרים סרטון תדמית, חשוב לציין, כל בית עסק, ארגון או גוף צריכים להיות מסוגלים לארגן סרטון שכזה. המטרה היא לייצר כלים אשר יאפשרו להם להגיע אל קהלים שונים, במטרה למכור מוצרים ושירותים שונים. 

איך עושים את זה נכון

בשביל להכין סרטון תדמית בצורה נכונה, צריך להתחיל לאפיין את הצרכים הרלוונטיים, המטרות שלשמן בוחרים להכין את הסרטון ולמי הוא מיועד. צריך לבחון מה הוא אמור לשרת, האם הוא אמור לשרת את בית העסק על מנת לשווק מוצרים או שירותים, או שמא הוא אמור לעזור לבית העסק מבחינת סרטוני תדמית לעסקים באופן כללי

כמובן שעלינו לבחור את האנשים הנכונים אשר ידעו לייצר סרטון ברמה גבוהה. סרטון שיכול לשרת את הצרכים שלנו על הצד הטוב ולפנות אל קהל היעד באופן שיגרום לו להבין מה אנחנו רוצים להציג וכיצד ברצוננו לעשות זאת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום לאמזון
אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא מכירת מוצרים באמזון. בין אם אתם מייבאים את המוצרים בעצמכם ואז...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
איפה ניתן לרכוש חבילות של לייקים באינסטגרם?
בואו נודה: כולנו נמצאים ברשתות החברתיות וכולנו עסוקים בדרך בה נוכל לקדם את בית העסק שלנו, מוצר או כל...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022
רכישת מקצוע בזמן שעובדים במשרה מלאה, איך עושים את זה?
אם אתם עובדים במשרה מלאה אך מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם, או שאתם רוצים להרחיב את הידע שלכם בתחומים...
קרא עוד »
פבר 20, 2019