סרטון תדמית – איך מייצרים סרטון בצורה נכונה

סרטון תדמית

כשאנחנו חושבים על סרטונים, בין אם מדובר על סרטון פרטי או עסקי, אז נקודת המוצא שלנו הרבה פעמים היא, שהסרטון צריך להיות מצולם בצורה יפה, מקצועית, באופן טבעי הוא לא אמור להיות ארוך לכן זה סרטון ולא סרט, וכן הוא צריך להעביר מסר מסוים. 

כל זה נכון, אך עלינו לזכור, שסרטון חייב להיות בנוי ועשוי בצורה מאוד ספציפית, ייחודית, בשביל שבסופו של דבר נוכל להעביר את המסר שאנחנו רוצים באופן אמיתי, מדויק ונכון. אחרת אנחנו נתקשה בכך. יש חשיבות לאופן בו הסרטון מצולם ויש חשיבות לדברים בהם נשתמש עבורו, אך זה לא מספיק. אנחנו צריכים להתייחס לאלמנטים שונים שיכולים לעזור לנו בפרט כשמדובר על סרטון תדמית אשר אמור לעזור לנו מבחינה מקצועית, תדמיתית ושיווקית. 

לפני שנסביר כיצד יוצרים סרטון תדמית, חשוב לציין, כל בית עסק, ארגון או גוף צריכים להיות מסוגלים לארגן סרטון שכזה. המטרה היא לייצר כלים אשר יאפשרו להם להגיע אל קהלים שונים, במטרה למכור מוצרים ושירותים שונים. 

איך עושים את זה נכון

בשביל להכין סרטון תדמית בצורה נכונה, צריך להתחיל לאפיין את הצרכים הרלוונטיים, המטרות שלשמן בוחרים להכין את הסרטון ולמי הוא מיועד. צריך לבחון מה הוא אמור לשרת, האם הוא אמור לשרת את בית העסק על מנת לשווק מוצרים או שירותים, או שמא הוא אמור לעזור לבית העסק מבחינת סרטוני תדמית לעסקים באופן כללי

כמובן שעלינו לבחור את האנשים הנכונים אשר ידעו לייצר סרטון ברמה גבוהה. סרטון שיכול לשרת את הצרכים שלנו על הצד הטוב ולפנות אל קהל היעד באופן שיגרום לו להבין מה אנחנו רוצים להציג וכיצד ברצוננו לעשות זאת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד