מאגרי תמונות קיימים

המקום שבו מאוחסנות תמונות וניתן להשתמש בהן למגוון יעדים כמו בבניה של אתרים נקרא מאגר תמונות. לרוב, במאגרים אלו תמונות נשמרות בפורמט דיגיטלי וניתן לגשת אליהן באמצעות הטלפון נייד, מחשב או כל מכשיר נייד.

הדרך הטובה ביותר לייצר תוכן לעסק שלך היא באמצעות תמונות. מאגרים אלו קיימים הרבה שנים והפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. במאגרים אלו, ניתן למצוא בקלות ובנוחות מגוון רחב של תכנים ולהשתמש בהם בתשלום סמלי כיוון שעל הרבה תמונות ישנן זכויות יוצרים, כמוכן יש מאגרים שמספקים תוכן חינמי.

עולם שיווק הדיגיטלי מתפתח וצומח כל הזמן והשימוש באתרי מאגרי תמונות מאוד נפוץ בתחום זה. כל בונה אתרים ואנשים המתעסקים בתחום משתמשים במאגרי תמונות עבור אתרים שהם מספקים ללקוחות שלהם והאידיאל לספק את הטוב ביותר.

העולם הטכנולוגי התפתח מאוד בשנים האחרונות ותרם לכך שכיום יש אופציה לאחסן ולשתף תמונות וסרטונים ברשתות חברתיות, ומגוון בדרכים נוספות. המשתמש יכול להשתמש במאגרי תמונות חינמיים שיספקו לו כמות מוגבלת של תמונות או להשתמש במאגרי תמונות שבתשלום ואלו יספקו למשתמש תמונות מקוריות שלהן זכויות יוצרים, כדאי לבצע בדיקות השוואת מחירים במידה והולכים על מאגר תמונות בתשלום, כפי שממליצים באתר קילר מדיה.

מאגרי תמונות מומלצים –

  • iStockphoto – ספקית צילום מיקרו בינלאומית מקוונת המציעה מיליוני תמונות, איורים, סרטונים ורצועות אודיו. אמנים, מעצבים וצלמים ברחבי העולם תורמים את עבודתם לאוספי iStock בתמורה לתמלוגים.
  • DepositPhotos – מאגר תמונות המציע מדיה כמו תמונות וסרטונים. 
  • 123RF – ממשק נוח למשתמש בו קיים מאגר תמונות, וקטורים, סרטונים וקבצי המוזיקה.
  • Pexels – אתר תמונות חינמי המציע מדיה כמו תמונות וסרטונים ללא תמלוגים. 
  • Pixabay– אתר אינטרנט המשמש לשיתוף תמונות, איורים, גרפיקה וקטורית, קטעי סרטים ומוזיקה. האתר המאפשר בדרך כלל שימוש חופשי בחומרים.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד