טיפים לבחירת סים בינלאומי – מה חשוב לבדוק?

יוצאים לחו"ל? זה מה שכדאי לדעת לגבי טיפים לבחירת סים בינלאומי. 

לא רק לסמרטפון

קודם כל, סים לחו"ל הוא סוג של טלפון סלולרי שנמצא בשימוש במדינות אחרות. זהו חלופה לכרטיס ה-SIM הרגיל של GSM. ניתן להשתמש בכרטיס SIM בינלאומי בכל מכשיר נייד GSM, כגון סמארטפון או מחשב טאבלט. המשמעות היא שאינך צריך לקנות מכשיר חדש אם אתה רוצה להשתמש בכרטיס ה-SIM הבינלאומי שלך. אם אתה נוסע לחו"ל, זה יכול להיות שימושי עבורך להחזיק כרטיס SIM בינלאומי איתך, גם אם הטלפון שלך לא עובד ברשתות נדידה במדינה שאליה אתה נוסע. כרטיס SIM בינלאומי ניתן לרכוש ברוב חנויות האלקטרוניקה והקמעונאים המקוונים.

SIM בינלאומי (Subscriber Identity Module) הוא שבב המאחסן את הנתונים האישיים שלך ומאפשר לך להשתמש בטלפון שלך ברשתות שונות. אלה טיפים שחשוב להכיר:

  • ניתן להשתמש בכרטיס סים בינלאומי בכל מדינה מכיוון שאין לו צורך בכרטיס סים מהמדינה בה אתה מבקר. זה ידוע גם ככרטיס SIM כפול או כרטיס המתנה כפול.
  • טעות נפוצה לגבי סים בינלאומי היא שזה בדיוק כמו כרטיס סים רגיל, אבל זה לא. ההבדל העיקרי בין שני הכרטיסים הוא שכרטיס בינלאומי אינו מצריך רישום רשת או עמלות, בעוד שרגילים כן.
  • בנוסף ליכולת להשתמש בטלפון שלך ברשתות שונות, סים בינלאומי מאפשר לך גם לעבור בין שני טלפונים בקלות. זה אומר שאתה יכול לקחת איתך טלפון אחד בנסיעות וטלפון אחר כשאתה נשאר בבית או בעבודה.
  • בעת בחירת סים בינלאומי, חשוב לזכור שכרטיס ה-SIM הטוב ביותר עבורך יהיה תלוי בצרכים ובהעדפות שלך. 
  • כאשר יש ספק, דרך טובה לבחור כרטיס SIM היא על ידי התחשבות בטלפון הנוכחי שלך ובמה שאתה צריך מכרטיס SIM. 
  • אם אינכם בטוחים כיצד לבחור סים בינלאומי, מומלץ תמיד לשאול את חבריכם או בני המשפחה שיש להם ניסיון בכך. 
  • חשוב להבין את האפשרויות השונות של כרטיסי SIM הזמינות. אלה כוללים את סוג תוכנית הנתונים, התאימות של הטלפון שלך לכרטיסי SIM שונים והמחיר.

שווה קריאה: מחיר שיחות בחו"ל >>>>

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד