צילום לאמזון

צילום לאמזון

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא מכירת מוצרים באמזון. בין אם אתם מייבאים את המוצרים בעצמכם ואז מוכרים אותם כפי שהם במחיר גבוה יותר או לאחר שדרוג ובין אם אתם עושים דרופשיפינג בין הספק ללקוח באופן ישיר – אתם צריכים תמונות איכותיות וטובות כדי להציג את המוצרים שלכם. מכיוון שאתם לא יכולים להשתמש בתמונות של אחרים בעלי המוצר (גם אם מדובר באותו המוצר) שכן אתם חושפים את עצמכם לתביעה, סביר להניח שתצטרכו לצלם את התמונות בעצמכם (נניח להזמין דוגמית מהמוצר שאתם רוצים למכור שיהיה לכם גם לצורך הצגה של המוצר וגם צילום לאמזון של תמונות שלו. על הדרך תוכלו לבחון את איכות המוצר). אז איך מצלמים מוצרים לאמזון? הנה כמה טיפים חשובים.

מבנה עמוד המוצר של אמזון:

אמזון הוא אתר סחר בינלאומי הפופולארי ביותר כיום עם היקפי מכירות של מיליארדים רבים בשנה. מיליוני מוצרים נמכרים בכל יום וניתן למצוא שם כמעט הכול. מה שמבדיל בין המוצרים הם הדגמים, הצבעים וכמובן המחירים. חשוב לדאוג לפרופיל עם פידבקים חיוביים כמובן כדי להגדיל את הסיכוי שיקנו מכם אך לא פחות חשוב הוא לדאוג לתמונה מושכת וברורה של המוצר. בקצרה נאמר שהעמוד בנוי מתמונה/סליידר תמונות של המוצר (תופס שטח משמעותי מעמוד המוצר), כותרת המוצר, מפרט טכני, מפרט רגיל, כמות במלאי, מחיר ואפשרות להוסיף את המוצר לרשימה קצרה או להוסיף אותו לעגלה. 

צילום תמונות מוצרים לאמזון:

צילום מוצרים לאמזון צריך להדגיש את המוצר ולהבליט אותו על רקע מתאים. לרוב יהיה זה רקע לבן אולם לעתים רקע שחור עשוי להתאים גם כן. לעתים מוכרים משלבים תמונות קונספט עם עיצוב מיוחד או אופן השימוש במוצר. אתם רוצים שהתמונה תהיה ברזולוציה גבוהה, ברורה, עם תאורה נכונה ומציגה את המוצר לפרטים. חשוב שהתמונה תציג את המוצר שאתם מדברים עליו במפרט הטכני ללא הטעיית הצרכן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד