כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ברגע

1965802 (1)-min

דוחות הן מסמכים שיכולים לקחת שעות עד להשלמתם וגם אז לא בטוח שהם יהיו מושלמים כי אולי לא שמתם לב ואולי התבלבלתם ואתם לא בטוחים ועכשיו אתם צריכים להתחיל הכל מההתחלה ורק בשביל שדוח אחד ייצא מושלם ותקין. בשביל זה הומצאו כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ויאפשרו לכם להיות בטוחים בעצמכם ובעבודה שאתם עושים. לקריאה בנושא יישום פריוריטי

אילו כלים קיימים בעבור הפקת דוחות מהירים?

הכירו את מחולל הדוחות של התוכנה פריוריטי. תוכנה זו מאגדת בתוכה מערכות מידע רבות, כאשר אחת מהן היא מחולל הדוחות. בעזרתו, כל המידע שאתם צריכים בכדי ליצור את הדוח האמור כבר קיים במערכת המידע ומוכן לפעולה שתגידו. 

בעזרת מחולל הדוחות תוכלו לבחור איזה דוח אתם מעוניינים להמציא, מה יכלול בו, במה אין צורך ובאיזה טווח תאריכים אתם רוצים שהדוח יוצא לגביו. מכיוון שהדוחות האלו מיוצאים הישר ממערכות המידע של העסק שלכם, אין כל סיבה שתיעשה טעות או בלבול כלשהו שיהפוך את כל הדוח ללא תקין או לא מסודר. 

עם מחולל הדוחות לא רק שתוכלו לייצר דוחות, תוכלו לקשר דוחות אחד לשני, לערוך מעקבי דוחות וליצור דוחות חדשים לחלוטין משלכם. כך, לא תצטרכו ללכת ולחפש דוחות ישנים יותר, הכל מצוי לכם במחולל הדוחות ותוכלו למצוא בקלות ובזריזות את הדוחות אותם אתם מחפשים. 

לסיכום,

בעזרת תוכנת פריוריטי ומחולל הדוחות שלה תוכלו לרכוש את הכלים להפקת הדוחות שאתם צריכים, בקלות וללא כל חשש שיעמוד מאחוריכם וילחיץ אתכם מטעות. יתרה מכך, כל הזמן שהייתם עסוקים בבניית הדוחות יהיה פנוי עכשיו עבור דברים טובים יותר וחשובים יותר שאתם רוצים לעשות אך לא יכולתם. למידע נוסף בנושא פתרונות ERP

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד