כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ברגע

דוחות הן מסמכים שיכולים לקחת שעות עד להשלמתם וגם אז לא בטוח שהם יהיו מושלמים כי אולי לא שמתם לב ואולי התבלבלתם ואתם לא בטוחים ועכשיו אתם צריכים להתחיל הכל מההתחלה ורק בשביל שדוח אחד ייצא מושלם ותקין. בשביל זה הומצאו כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ויאפשרו לכם להיות בטוחים בעצמכם ובעבודה שאתם עושים. לקריאה בנושא יישום פריוריטי

אילו כלים קיימים בעבור הפקת דוחות מהירים?

הכירו את מחולל הדוחות של התוכנה פריוריטי. תוכנה זו מאגדת בתוכה מערכות מידע רבות, כאשר אחת מהן היא מחולל הדוחות. בעזרתו, כל המידע שאתם צריכים בכדי ליצור את הדוח האמור כבר קיים במערכת המידע ומוכן לפעולה שתגידו. 

בעזרת מחולל הדוחות תוכלו לבחור איזה דוח אתם מעוניינים להמציא, מה יכלול בו, במה אין צורך ובאיזה טווח תאריכים אתם רוצים שהדוח יוצא לגביו. מכיוון שהדוחות האלו מיוצאים הישר ממערכות המידע של העסק שלכם, אין כל סיבה שתיעשה טעות או בלבול כלשהו שיהפוך את כל הדוח ללא תקין או לא מסודר. 

עם מחולל הדוחות לא רק שתוכלו לייצר דוחות, תוכלו לקשר דוחות אחד לשני, לערוך מעקבי דוחות וליצור דוחות חדשים לחלוטין משלכם. כך, לא תצטרכו ללכת ולחפש דוחות ישנים יותר, הכל מצוי לכם במחולל הדוחות ותוכלו למצוא בקלות ובזריזות את הדוחות אותם אתם מחפשים. 

לסיכום,

בעזרת תוכנת פריוריטי ומחולל הדוחות שלה תוכלו לרכוש את הכלים להפקת הדוחות שאתם צריכים, בקלות וללא כל חשש שיעמוד מאחוריכם וילחיץ אתכם מטעות. יתרה מכך, כל הזמן שהייתם עסוקים בבניית הדוחות יהיה פנוי עכשיו עבור דברים טובים יותר וחשובים יותר שאתם רוצים לעשות אך לא יכולתם. למידע נוסף בנושא פתרונות ERP

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נבחר חברה לשיווק באינטרנט?
כיום כל בעל עסק יודע כי רוב הלקוחות מגיעים אליו מהאינטרנט. גם אם מדובר על עסק קטן ונישתי, כיום רוב...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
קניית עוקבים לאינסטגרם
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר משתמשים בשירות של קניית עוקבים לאינסטגרם. מדובר ללא ספק על...
קרא עוד »
פבר 22, 2021
מיתוג ואתר לעסק – כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
רוצים לשים את העסק שלכם בקדמת הבמה ולעשות כל מה שרק ניתן על מנת להגדיל את החשיפה שלו? באמצעות בניית...
קרא עוד »
יול 28, 2021