כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ברגע

דוחות הן מסמכים שיכולים לקחת שעות עד להשלמתם וגם אז לא בטוח שהם יהיו מושלמים כי אולי לא שמתם לב ואולי התבלבלתם ואתם לא בטוחים ועכשיו אתם צריכים להתחיל הכל מההתחלה ורק בשביל שדוח אחד ייצא מושלם ותקין. בשביל זה הומצאו כלים להפקת דוחות שיקצרו לכם את זמן העבודה ויאפשרו לכם להיות בטוחים בעצמכם ובעבודה שאתם עושים. לקריאה בנושא יישום פריוריטי

אילו כלים קיימים בעבור הפקת דוחות מהירים?

הכירו את מחולל הדוחות של התוכנה פריוריטי. תוכנה זו מאגדת בתוכה מערכות מידע רבות, כאשר אחת מהן היא מחולל הדוחות. בעזרתו, כל המידע שאתם צריכים בכדי ליצור את הדוח האמור כבר קיים במערכת המידע ומוכן לפעולה שתגידו. 

בעזרת מחולל הדוחות תוכלו לבחור איזה דוח אתם מעוניינים להמציא, מה יכלול בו, במה אין צורך ובאיזה טווח תאריכים אתם רוצים שהדוח יוצא לגביו. מכיוון שהדוחות האלו מיוצאים הישר ממערכות המידע של העסק שלכם, אין כל סיבה שתיעשה טעות או בלבול כלשהו שיהפוך את כל הדוח ללא תקין או לא מסודר. 

עם מחולל הדוחות לא רק שתוכלו לייצר דוחות, תוכלו לקשר דוחות אחד לשני, לערוך מעקבי דוחות וליצור דוחות חדשים לחלוטין משלכם. כך, לא תצטרכו ללכת ולחפש דוחות ישנים יותר, הכל מצוי לכם במחולל הדוחות ותוכלו למצוא בקלות ובזריזות את הדוחות אותם אתם מחפשים. 

לסיכום,

בעזרת תוכנת פריוריטי ומחולל הדוחות שלה תוכלו לרכוש את הכלים להפקת הדוחות שאתם צריכים, בקלות וללא כל חשש שיעמוד מאחוריכם וילחיץ אתכם מטעות. יתרה מכך, כל הזמן שהייתם עסוקים בבניית הדוחות יהיה פנוי עכשיו עבור דברים טובים יותר וחשובים יותר שאתם רוצים לעשות אך לא יכולתם. למידע נוסף בנושא פתרונות ERP

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום באינסטגרם – כך תשיגו לקוחות לעסק
אפיק שיווקי של קידום באינסטגרם יכול להיות כזה שיאפשר לכם לצבור יתרון על המתחרים ולהתחיל לחשוף את...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
היתרונות בקידום אורגני לאורך זמן
זה לא סוד שבאינטרנט קיימים מיליוני אתרים, בנושאים שונים ומגוונים, העונים על כל צרכי הגולשים. לעיתים...
קרא עוד »
נוב 03, 2019
מה זה האקינג והאם זה חוקי?
בעוד שהאקינג היא פעולת פריצה למערכת מחשב ולקחת ממנה מידע, המונח "האקינג" יכול להתייחס לכל סוג של...
קרא עוד »
יול 11, 2022