איזה סוגי הזנת תוכן יש באתר אינטרנט

סוגי הזנת תוכן באתר אינטרנט

אחד החלקים החשובים ביותר בעבודה על אתר אינטרנט, הוא כל הנושא של הזנת תוכן. על פניו זה אמור להיות מובן מאליו, שכן רק כך אנחנו יכולים להכניס אל תוך האתר חומרים אשר ישרתו את הגולש, ולמעשה ימשכו אל האתר גולשים ותיווצר תנועה. מבלי שנבצע תהליך של הזנת תוכן באופן קבוע, עקבי ובצורה נכונה, הרי שהאתר לא יוכל להתקדם ובוודאי לא יוכל למשוך אליו גולשים או להתקדם במנוע החיפוש של גוגל. 

הנושא של הזנת תכנים באתרי אינטרנט הוא רחב ומגוון. כשאנחנו בונים אתר, עלינו להחליט מראש איך הוא ייבנה ואיזה תוכן צריך להזין לתוכו, לאחר מכן, בשלבים מאוחרים יותר, תהיה לנו אפשרות כמובן להרחיב את האופציות, אך אנחנו צריכים לייצר את הבסיס לכך, בשביל שלא נצטרך לבנות אותו מחדש או להוסיף פי'צרים שלא קיימים בו. 

לפני שנסביר על סוגי הזנת תוכן, חשוב לומר, מדובר על תהליך שחייב להיות קבוע, עקבי וכמובן להכיל תוכן איכותי ורלוונטי לגולשים. 

אילו תכנים אנחנו יכולים להזין לאתר אינטרנט

בראש ובראשונה מדובר על טקסטים, מאמרים. בין אם מדובר על מאמרים מקצועיים ובין אם מדובר על מאמרי תדמית, יחסי ציבור או כל סוג אחר של טקסט. 

שנית, במהלך ניהול אתרים אנחנו צריכים להזין אל תוך האתר תוכן שיווקי, תוכן שיקרא לפעולה, כלומר, תכנים שיגרמו לגולשים להשאיר פרטים בשביל שנוכל לחזור אליהם או להבדיל, ליצור איתנו קשר באופן מיידי. 

שלישית, אנחנו צריכים להזין מפרט טכני של מוצרים אותם אנחנו מבקשים למכור דרך האתר או בעסק שלנו. 

ארבע, רצוי מאוד להזין תכנים ויזואליים, בין אם זה תמונות, סרטונים, וכן פריטי עיצוב שונים שניתן להציב באתר במקומות כאלה ואחרים. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד