משרת אם מהבית – מה זה אומר?

משרת אם מהבית

בשנות השישים של המאה הקודמת התחוללה מהפכה אמיתית בעולם הלוא היא המהפכה הפמניסטית. כמו כל מהפכה גם המהפכה הזאת הובילה לשינוי אמיתי ונתין לראות כי יותר ויותר נשים החליטו כי הן צריכות לצאת מן הבית ולהתחיל להשקיע בקריירה שלהן. כך כמו בתנועת מטולטלת אפשר לראות כי יותר ויותר נשים השקיעו בקריירה שלהן וכך השקיעו פחות בבית. כמו בכל תנועת מטולטלת גם כאן המטולטלת נעה אחורה ואפשר לראות כי יותר ויותר נשים מחליטות כי הן רוצות לעבוד עדיין אך מן הבית ולא מכל מקום אחר. על רקע זה אפשר לראות כי רבות ורבים רוצים לדעת מהי משרת אם עם אפשרות לעבודה מהבית? האם זה משתלם והאם זה כדאי? אם כן אתן צריכות להבין כי משרה כזאת היא משרה אשר מתאימה לאמהות וזה לא אומר כי היא פחות מעניינת או פחות מרגשת הכל תלוי במשרה שמציעים לכם.

משרת אם מהבית

האם משתלם לעבוד מן הבית?

עוד נקודה שאתן צריכות לקחת בחשבון היא שעבודה מן הבית היא מאוד שונה מעבודה בחוץ. קודם כל אין לכן בוס, אך חשוב מכך אתן חייבות משמעת עצמית וסדר יום קבוע וזאת בכדי להבטיח שהעבודה לא תימרח על כל היום ובכדי להבטיח כי אתן תספיקו את המטלות שלכן. עליכן גם להחליט האם אתן רוצות לעבוד באופן עצמאי או כשכירות כאשר כיום שתי האופציות פתוחות בפניכן וזאת עקב העובדה כי מקומות עבודה מבינים כי כיום יש ערך להעסיק עובדות אשר הן גם אימהות ולכן אפשר לראות כי יש הרבה מאוד משרות בתחום באתרים כמו אולג'ובס וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק בכל החלטה והחלטה שלנו.

איזה עוד יתרון יש לעבודה מהבית?

אם כן אתן צריכות להבין כי זה לא היתרון היחיד בעבודה מן הבית. לצד כל אלו יש להזכיר את העובדה כי עבודה מהבית כוללת גם ויתור עצום על נסיעות. כך כל יום אתן חוסכות בין שעה לשעתיים ואף יותר וזהו משהו שאתן חייבות לקחת בחשבון אם אתן רוצות לפעול נכון וחכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד