רעיונות לגיבוש צוות עובדים מחוץ לקופסא

גיבוש צוות עובדים

גיבוש עובדים הוא אלמנט חיוני לצורך העלאת רמת המוטיבציה, הלויאליות של העובדים, שמירה על רוח חיובית בעבודה וגם כדי לתת לעובדים השראה לפתרונות יצירתיים בעבודה ובכלל.

אז אם גם אתם מרגישים שכבר מיציתם כל אפשרות קיימת, כדאי שתכירו כמה רעיונות גיבוש עובדים מחוץ לקופסא.

משחקי ענק

פעילות מדהימה שאפשר לקיים בשטח פתוח, או בחלל סגור. משחקי חשיבה מאתגרים, אבל גדולים במיוחד. כך העובדים שלכם יכולים להרגיש כמו ילדים קטנים, אבל להתנסות במשחקי חשיבה של "גדולים", ללמוד על דרכים חדשות ליצירת שיתופי פעולה וגם להכיר אחד את השני קצת יותר טוב.

חדר בריחה – במרחב הפתוח

תעלומה שצריכים לפתור ביחד, רמזים פזורים במרחב העירוני, או בטבע, שפע של משימות – כולם מתחברים יחד לכדי חוויה מגבשת, משותפת, שלא תשכחו עוד הרבה זמן. 

משחקי ODT

משחקים קבוצתיים, שמטרתם לעודד פתרון בעיות תוך שיתוף פעולה, גילויי מנהיגות והובלה וגם לפתוח את הראש לחשיבה יצירתית, כמו שרק משחקי ODT יכולים לעשות. 

ניתן לבחור פעילות ODT בדגש על גיבוש וחוויה, שתהיה מצחיקה, מהנה ומשעשעת, או פעילות ODT בדגש על פיתוח חשיבה אסטרטגית, שיתופי פעולה ופתרון בעיות.

מה פעילות גיבוש יכולה לעשות לצוות שלכם?

פעילויות גיבוש שונות מאפשרות לעובדים להכיר אחד את השני בצורה שונה מאשר במסגרת העבודה, לפתח חשיבה אסטרטגית ויצירתית, לצאת מהשגרה להפסקה מבורכת וגם לחדד את הערכים המשותפים לצוות העובדים בארגון.

לסיכום

פעילויות גיבוש צוות עובדים הן לא רק אלמנט חיוני לשמירה על מוטיבציה, לויאליות ויצירתיות, אלא גם דרך מצויינת להפוך את העובדים שלכם לצוות שעובד בשיתוף פעולה ופועל למען ההצלחה המשותפת של כל חלקי הארגון. התקשרו עוד היום פרטים נוספים והזמנות!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכישת לידים
כל בעל עסק משקיע את מירב הזמן והמאמצים שלו על מנת לגייס לקוחות חדשים לעסק. כדי לעשות זאת בעלי עסקים...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
לוגו לעסק
כל מי שפתח עסק, זוכר בתחילת דרכו את הרשימה שהכין לדברים שהוא חייב לעשות בתוך התהליך הזה של פתיחת עסק....
קרא עוד »
אוג 14, 2022
דברים שלא ידעתם שצריך לדעת על בניית אתרים
בניית אתר אינטרנט דורשת הרבה יותר מעיצוב נאה. צריך לחשוב על ארכיטקטורת המידע, ניווט, חוויית משתמש,...
קרא עוד »
נוב 09, 2023