פיתוח אפליקציה לאייפון – למה זה כזה מורכב?

פיתוח אפליקציה לאייפון

החברות הגדולות בעולם, עוברות אט אט לפיתוח עצמאי של אפליקציות לשירותים שהם מעניקים ללקוחות. שאלה אחת יושבת על כולם והיא; איזה פיתוח כדאי לעשות לאפליקציה שלנו, ולמה לאפליקציות לאייפון מורכבות כל כך?

פיתוח אפליקציה לאייפון – למה זה כזה מורכב?

אפל, חברת הפיתוח המתקדמת ביותר כיום, רוצה כנראה להמשיך את המסורת של הייחודיות שלה. גם בגלל עובדה זו ועוד סיבות אחרות, היא מגנה על המכשירים שהיא מייצרת בצורה קצת שונה מכל החברות האחרות.

אפל מוציאה כמה גרסאות מצומצמות, להתמודדות עם תוכנות בעייתיות במכשיריה. זו סיבה מספיק טובה כדי להבין היטב, מדוע פיתוח אפליקציות לאייפון כמו כאן http://www.igates.co.il/blog/appstore.aspx, הוא דבר כל כך מורכב.

מה כל כך טוב באפליקציות של אפל? 

רמת ההגנה שיש לכל מרכיב שנמצא במכשירי אפל הוא עצום. המתכנתים של אפל, מוציאים גרסאות הגנה וכמובן שגם רוכשים את מרכיבי ההגנה על האפליקציות שלהם ברמה הגבוהה ביותר.

מכיוון שכך, רבים מבוני האפליקציות השונות למיניהם, מעדיפים שהם יהיו מותאמים למכשירי אפל יותר מאשר למכשירי אנדרואיד. 

מה עדיף – אפל או אנדרואיד? 

רבים שואלים אותי את השאלה הזו והיא חוזרת על עצמה שוב ושוב: מה עדיף לי לקנות ולהשתמש בו יותר, אפליקציות של גוגל ואנדרואיד או דווקא את אלה של אפל. כמובן שאי אפשר לענות על כך בהכללה מכיוון לכל אחד יש את העדפות שלו, קראו עוד בקישור.

חלק מעדיפים מכשירי אפל בגלל שכבות ההגנה המשוכללות בעולם וגם בגלל אלמנטים נוספים אחרים, וחלקם, מעדיף דווקא את אלה של אנדרואיד, דווקא כי הממשק שלהם הרבה יותר נוח וידידותי למשתמש, שכן הוא קוד פתוח וניתן להרכיב בו תוספים רבים – בשונה מאייפון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד