כמה עולים חוגי הייטק לילדים?

השקעה בעתיד של הילדים שלנו היא הדבר הכי משתלם שיש. אבל למרות שכולנו היינו רוצים להשקיע בילדים בלי הגבלה, המשאבים מוגבלים. אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם עתיד טוב, אפשרות להשתלב בעתיד בענף ההייטק, טוב לדעת כמה עולים חוגי הייטק לילדים בימינו. והבשורות הטובות, לא צריך בשביל זה לשבור תוכניות חיסכון. 

איך תמצאו את החוגים המשתלמים 

אי אפשר להתייחס לשאלה כמה עולים חוגי הייטק לילדים, מבלי לבדוק במקביל מה מקבלים בתמורה. לכן, לפני הרשמה לחוג כזה או אחר בדקו:

  1. מיהם המדריכים והמורים – המדריכים הטובים ביותר יהיו בעלי ידע טכני אך גם גישה נהדרת לילדים. 
  2. היקף התכנים ואורך החוג – העלות של חוג צריכה להימדד ביחס למספר השיעורים, כמות התרגול וההשקעה בכל תלמיד. 
  3. קורסים מדורגים – אפשר להצטרף לקורסים מדורגים. כלומר תחילה קורס בסיסי כמו קורס ג'אווהסקריפט לילדים שמתומחר בפני עצמו ולאחר מכן קורס יותר מתקדם, בעלות נפרדת. 

הפתעה – לא יותר מחוגים אחרים 

חוגי מחשבים או קייטנות סטארט אפ, אלא כבר לא דברים בדיוניים. חוגי הייטק לילדים מאפשרים לתת לבנים ולבנות את הכלים הטכנולוגיים שהם הא' ב' של ההשכלה הדרושה בימינו. זה לא פחות חשוב ממתמטיקה. זה לא פחות חשוב משפות זרות כמו אנגלית. ואם חשבתם כי חוגי הייטק לילדים זה עניין יקר, מצפה לכם הפתעה לטובה. מדובר בחוגים שעולים פחות או יותר כמו חוגים אחרים ברמה גבוהה, שנתקלתם בהם או שמעתם עליהם. אולם בשונה מחוגי ספורט או אומנות, כאן מקבלים יותר מאשר תחביב או חשיפה לתחום חדש ונחמד כמו במהלך לימודי בניית אתרים לילדים. פה הילדים מקבלים היכרות עם מקצועני הייטק ומדריכים שרבים מהם עובדים כהייטקיסטים ומפתחים. אלה חוגים מעוררי השראה, עניין אך לא פחות חשוב, גם מועילים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד