מהם אופסט קולור ומה החשיבות של כך בהדפסת צ'קים?

הדפסת צ'קים

אופסט קולור זו המילה האחרונה בתחום הנפקת הצ'קים. כל בעל עסק שמצא את עצמו מתיישב לכתוב הררי צ'קים בכל עשירי לחודש או לא משנה באיזה תאריך בדיוק, בתי הדפוס של היום יכולים לחסוך לכם את העבודה בוודאות.

אולם הדפסת צ'קים בבית דפוס לא אמורה להיות מהירה כמו הדפסת מכתב או דף רגיל. מדובר בדף שאמור להכיל מספר מנגנוני אבטחה מתוחכמים וכדי להטמיע אותם בדף נדרש זמן לא מועט.

נכון, בסוף תצאו עם צ'ק מהודר, מעוצב בדיוק כפי שאתם רוצים, אולם התהליך עצמו לוקח הרבה זמן, חוץ מאם אתם משתמשים באופסט קולור. 

מהו אופסט קולור ואיך הוא עוזר לכם לקבל את הצ'קים מהר יותר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אופסט קולור

אופסט קולור הוא טכנולוגיה בתחום ההדפסה שמאפשרת להטמיע את כל המנגנונים תוך כדי הדפסה בלי לפגוע במהירות של ההדפסה.

איך זה עובד? ראשית המכונה של בית הדפוס מתחברת לתוכנה שמזינה את כל הפרטים של הצ'קים, כך היא חוסכת מכם דקות מורטות עצבים של מספרים, אנשים ותאריכים, אתם לא צריכים לזכור כלום, התוכנה ממלאת את הצ'קים באופן אוטומטי, לאחר מכן טכנולוגיית ההדפסה מטמיעה את אמצעי האבטחה והצ'ק שלכם מוכן.

על איזה אמצעים אנחנו מדברים? ובכן, ישנם כמה מנגנונים אפשריים, לא כולם מיושמים על ידי הבנק אולם יש חברות שמקפידות על כולם. 

החשש למחיקת הצ'ק למשל הוא ברור לכולם, גנב יכול בעזרת חומר למחוק את הכתב ולהחליף את המספרים במקום, בשביל זה יש את הלייזר שאחריו אי אפשר למחוק שום דבר בלי לקרוע את הצ'ק.

אמצעי אבטחה נוסף הוא הטבעת הולגרמה שאי אפשר לזייף וכך היא הופכת את הצ'ק לבדיד עם הוכחה ברורה לכך. 

קראו עוד על אפשריות של הדפסת צ'קים מחיר וכמויות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אבינועם שבלי

אבינועם שבלי

בונה אתרים ומתכנת בjavascript שנים רבות והחליט לשתף מהידע שלו בנושאים השונים הקשורים לעולם בניית האתרים והקוד