יופרס

חברת upress מספקת שירותי אחסון אתרי וורדפרס וכיום חברת יופרס היא אחת משירותי האחסון הפופולריים בישראל . יופרס הוקמה בשנת 2011 ומספקת שירותי אירוח לחברות, ארגונים, סטארט-אפים ופרטיים ישראלים. הרשת של משב כוללת למעלה מ-500 שרתים בלמעלה מ-70 מרכזי נתונים בישראל. משב הוא אחד מהאתרים המובילים לשירותי אינטרנט בישראל. החברה זכתה לשבחים על זמן התגובה המהיר שלה בזמן חירום על ידי ספקי אינטרנט ומשרדי ממשלה ברחבי העולם. 

יופרס הוא שירות אחסון אתרים המותאם במיוחד לאתרים הנשענים על פלטפורמת וורדפרס. יופרס מספקת לצד שירותי האחסון גם שירותים משלימים שהופכים את השירות שלה לכזה שנותן פתרון מקצה לקצה גם למי שמעוניין לנהל אתר בודד, וגם למי שמעוניין להקים רשת של אתרי תמיכה לצרכי SEO מתקדמים. upress הוא שירות אחסון אתרים המותאם במיוחד לאתרים המבוססים על פלטפורמת וורדפרס. בנוסף לשירותי האחסון, upress מספקת גם שירותים משלימים שהופכים את השירות שלה לכזה הנותן מענה מקצה לקצה הן למי שמעוניין לנהל אתר אינטרנט בודד והן למי שמעוניין להקים רשת אתרי תמיכה למתקדמים צרכי SEO.

אחסון אתרים יופרס הוא שירות המספק אחסון והפצה של תוכן ברשת העולמית. שירותי אירוח אתרים יכולים להיות מסווגים בשלוש קבוצות עיקריות: אירוח משותף, שרתים וירטואליים פרטיים (VPS) ושרתים ייעודיים. אירוח משולב לפעמים עם רישום שם מתחם; חברת אחסון אתרים מציעה את השירותים במחיר אחד, אך בידי הרוכש להפעיל את החומרה והתוכנה הדרושים ל-IT. במקרה זה, ניתן לשאת ולתת על הסכם נפרד. שירותי אירוח משותפים משמשים כאשר חברות אינן דורשות שליטה על שרתי האינטרנט שלהן או אם יש להן צרכי תעבורה נמוכים. אירוח משותף מאפשר אתרי אינטרנט מרובים בשרת אחד, אשר עשוי להיות מנוהל על ידי החברה או על ידי ספק חיצוני. רב -דייר, אירוח משותף הוא הסוג הנפוץ ביותר של אירוח אתרים. שרתים פרטיים וירטואליים מספקים סביבה ייעודית לכל לקוח (אם אתה מקדם אתרים שווה לך לבדוק אפשרות זו), עם בדרך כלל יותר משאבים זמינים ממה שמארח משותף יוכל להציע. שרתים ייעודיים מתאימים ביותר לעסקים שדורשים משאבים מובטחים, ביצועים ושליטה מלאה על סביבת האירוח שלהם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה סרט תדמית?
סרטי תדמית הפכו להיות מוצר חובה ממש. כיום יודעים בכל בית עסק ובכל ארגון או עמותה, כי סרט תדמית הוא זה...
קרא עוד »
ספט 08, 2020
סרטוני אנימציה לעסקים – איך יוצרים סרטוני אנימציה בצורה נכונה
אחד הכלים הפופולאריים ביותר ליצירת סרטונים לעסקים, בין אם מדובר על סרטוני הדרכה, סרטוני שיווק, סרטוני...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק?
האינטרנט הינו כלי אדיר להעברת תכנים ובכלל זה תכני פרסום. כל בעל עסק או אדם הרוצים להשתמש באינטרנט...
קרא עוד »
מרץ 10, 2021